تبلیغات
وب سایت حاج بهروز لرستانی و هیات ریحانه الحسین س - اسلام آمریکایی واسلام لندنی

وب سایت حاج بهروز لرستانی و هیات ریحانه الحسین س
 
هوای تازه

در محیط مجازی کلیپی منتشر شده مجتبی شیرازی برادر سید صادق شیرازی مدعی مرجعیت سخنان هتاکانه ای رو در مورد امام خامنه ای مطرح کردند و ایشون رو علنا لعن میکنند و ... !!!
لینکی در پایین مطلب هم صرفا جهت اطلاع رسانی بود تا چشمامون رو باز کنیم و متوجه باشیم چه کسانی در ظاهر دین مداری و حفظ شعائر حسینی قلب رسول الله را به درد میارند!
شنیده شده این فرد هتاک و شیعه نما در انگلیس زندگی میکنه و این کلیپ هم از همونجا منتشر شده !!
این دفعه ی اولی نیست این اتفاق داره توسط خاندان شیرازی های معاصر میفته و بارها و بارها این توهین ها و دشمنی ها توسط این فرد و برادرانش و شبکه های تلویزیونیشون همچون شبکه امام حسین (ع) اتفاق افتاده ! 
این آقایون مدعی از قبل از انقلاب با امام خمینی دشمنی داشتند و مخالف برقراری حکومت اسلامی در کشورمون بودند چرا که معتقدند تا قبل از ظهور امام زمان هر حکومت اسلامی که بر قرار بشه حکومت طاغوت هست و رهبرانش طاغوتی و کافرند ! و این نسبت رو بارها به امام و رهبری دادند ! 
این در حالی هست که نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری در مقابلشون انعطاف به خرج دادند تا مبادا تفرقه ایجاد نشه و این آقای سید صادق شیرازی هم اکنون در قم ساکت هستند و دفتر و بیت مرجعیت هم به پا کردند !
حرف راجع به این خاندان و فعالیت هاشون زیاد هست که قبلا مفصل مطرح شده ...از ترویج قمه زنی و لعن علنی اهل سنت و بزرگانشون و وهن شیعه که دقیقا بر خلاف حکم رهبری هست گرفته تا فعالیت های ضد نظام و تفرقه افکن در راستای سیاست انگلیسی تفرقه بنداز و حکومت کن ! 
حکم حکومتی رهبرانقلاب سید علی خامنه ای  :
" اهانت به نمادهای برادران اهل سنت از جمله اتهام زنی به همسر پیامبر اسلام [عایشه] حرام است. این موضوع شامل زنان همه پیامبران و به ویژه سید الانبیاء پیامبر اعظم -حضرت محمد(صلی الله علیه واله) -می شود." 
این جماعت تعداد زیادی شبکه تلویزیونی و اینترنتی دارند که هر عقل سلیمی میتونه متوجه بشه اداره و مدیریت هزینه های سنگین یه شبکه تلویزیونی ماهانه میلیونها دلار هزینه داره و اینکه یه به اصطلاح مدعی مرجع تقلیدی چطوری این 
همه هزینه رو تامین میکنه و دقیقا از کدوم منبع مالی جای شبهه داره !

فحاشی بردار سید صادق شیرازی نسبت به ساحت رهبر انقلاب/فیلم

 کلیک کنید 

 همچنین ویدئویی ببینید از استاد پناهیان درباره علمای آخرالزمان و اعتماد به گفته های هر عالم

کلیک کنید




نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 دی 1393 توسط خادم الرقیه
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت حاج بهروز لرستانی و هیات ریحانه الحسین س محفوظ می باشد