تبلیغات
وبسایت فرهنگی ،مذهبی هیئت ریحانه الحسین سلام الله علیها - اسلام آمریکایی واسلام لندنی
وبسایت فرهنگی ،مذهبی هیئت ریحانه الحسین سلام الله علیها
یالثارات الحسین
رهبر معظم انقلاب
امام آن روح الله بود که با عصا و ید بیضای موسوی و بیان و فرقان مصطفوی به نجات مظلومان کمر بست، تخت فرعون‌های زمان را لرزاند و دل مستضعفان را به نور امید روشن ساخت

در محیط مجازی کلیپی منتشر شده مجتبی شیرازی برادر سید صادق شیرازی مدعی مرجعیت سخنان هتاکانه ای رو در مورد امام خامنه ای مطرح کردند و ایشون رو علنا لعن میکنند و ... !!!
لینکی در پایین مطلب هم صرفا جهت اطلاع رسانی بود تا چشمامون رو باز کنیم و متوجه باشیم چه کسانی در ظاهر دین مداری و حفظ شعائر حسینی قلب رسول الله را به درد میارند!
شنیده شده این فرد هتاک و شیعه نما در انگلیس زندگی میکنه و این کلیپ هم از همونجا منتشر شده !!
این دفعه ی اولی نیست این اتفاق داره توسط خاندان شیرازی های معاصر میفته و بارها و بارها این توهین ها و دشمنی ها توسط این فرد و برادرانش و شبکه های تلویزیونیشون همچون شبکه امام حسین (ع) اتفاق افتاده ! 
این آقایون مدعی از قبل از انقلاب با امام خمینی دشمنی داشتند و مخالف برقراری حکومت اسلامی در کشورمون بودند چرا که معتقدند تا قبل از ظهور امام زمان هر حکومت اسلامی که بر قرار بشه حکومت طاغوت هست و رهبرانش طاغوتی و کافرند ! و این نسبت رو بارها به امام و رهبری دادند ! 
این در حالی هست که نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری در مقابلشون انعطاف به خرج دادند تا مبادا تفرقه ایجاد نشه و این آقای سید صادق شیرازی هم اکنون در قم ساکت هستند و دفتر و بیت مرجعیت هم به پا کردند !
حرف راجع به این خاندان و فعالیت هاشون زیاد هست که قبلا مفصل مطرح شده ...از ترویج قمه زنی و لعن علنی اهل سنت و بزرگانشون و وهن شیعه که دقیقا بر خلاف حکم رهبری هست گرفته تا فعالیت های ضد نظام و تفرقه افکن در راستای سیاست انگلیسی تفرقه بنداز و حکومت کن ! 
حکم حکومتی رهبرانقلاب سید علی خامنه ای  :
" اهانت به نمادهای برادران اهل سنت از جمله اتهام زنی به همسر پیامبر اسلام [عایشه] حرام است. این موضوع شامل زنان همه پیامبران و به ویژه سید الانبیاء پیامبر اعظم -حضرت محمد(صلی الله علیه واله) -می شود." 
این جماعت تعداد زیادی شبکه تلویزیونی و اینترنتی دارند که هر عقل سلیمی میتونه متوجه بشه اداره و مدیریت هزینه های سنگین یه شبکه تلویزیونی ماهانه میلیونها دلار هزینه داره و اینکه یه به اصطلاح مدعی مرجع تقلیدی چطوری این 
همه هزینه رو تامین میکنه و دقیقا از کدوم منبع مالی جای شبهه داره !

فحاشی بردار سید صادق شیرازی نسبت به ساحت رهبر انقلاب/فیلم

 کلیک کنید 

 همچنین ویدئویی ببینید از استاد پناهیان درباره علمای آخرالزمان و اعتماد به گفته های هر عالم

کلیک کنید  خادم الرقیه    دوشنبه 22 دی 1393    10:14 ب.ظ

لوگوی دوستان
لینک دوستان

تمامی حقوق این وبلاگ برای وبسایت فرهنگی ،مذهبی هیئت ریحانه الحسین سلام الله علیها محفوظ است.